Kod Rabatowy: NOWY5 - Skorzystaj z Rabatu

Tylko Oryginalne Produkty Forever

E-Mail
Newsletter
Produkt dnia
Forever ARGI+™ | L-arginina
Forever ARGI+™ | L-arginina

339,00 zł

szt.

Utrata Kilogramów z Forever Clean9

Utrata Kilogramów z Forever Clean9

Z broszury, która znajduje się wewnątrz opakowania diety C9, możemy dowiedzieć się, że dzięki zestawowi Clean9™, programowi trwającemu 9 dni od Forever, uda się w miarę szybko czasie oczyścić nasz organizm, co powinno skutkować szczuplejszą sylwetką i zdecydowanie lepszą kondycją.

Należy podkreślić, że zestaw C9 od Forever Living Products nie jest żadnym przepisem na standardowe odchudzanie. Po przeprowadzeniu programu C9 traci się kilogramy jest to tylko dodatkowy efekt uboczny.

Efekt Clean 9 to eliminacja toksyn i złogów kałowych z organizmu. W wyniku tego dochodzi do zmniejszenia obwodu ciała, a także jego ogólnej wagi. Ponadto, człowiek z oczyszczonym wnętrzem i jelitami, zazwyczaj doświadcza większej ilości energii, ma lepsze trawienie i można zauważyć u niego poprawę kondycji włosów i skóry.

Czyli, zapowiadane efekty Clean 9 od Forever są bardzo obiecujące. Warto się tym zainteresować głębiej.

Skład diety C9

Aloe Vera Gel™ 2 szt. - aloes do picia w 1-litrowym kartonie
Forever Lite Ultra Shake™  1 szt. - koktajl o wysokiej zawartości białka i minerałów

Dodatkowo w skład zestawu C9 wchodzi tzw. pakiet C9, na który składają się suplementy diety takie jak:

Forever Therm™ - 18 tabletek - jest to mieszanka witamin i ekstraktów roślinnych
Forever Fiber™ - 9 saszetek - czyli błonnik rozpuszczalny
Forever Garcinia Plus™ - 54 kapsułek - środek wspierający proces redukcji tkanki tłuszczowej
F.I.T. Shaker Forever - bidon do przygotowywania koktajli z dolnym pojemnikiem na suplementy diety Forever

Dodatkowo zestaw zawiera przyrząd do mierzenia obwodu ciała, ale chyba każdy z nas posiada w domu miarkę.

Czy jest trudno?

Wielu ludzi zastanawia się, czy oczyszczanie organizmu z dietą Forever Clean 9 będzie trudne i czy uda mu się doprowadzić ten program C9 do końca, ze względu na siłę woli czy trudność zrozumienia poszczególnych etapów. Wydaje się, że nie, z uwagi na to, iż producent dostarcza nam tu nie tylko broszurę z instrukcją, przepisami i metodami przygotowania posiłków, ale też właśnie wszystkie niezbędne składniki, które już od początku są niemalże gotowe do tego, aby je przygotować i spożyć.

Wspomniana wcześniej instrukcja jest bardzo przydatna. To potężna dawka wiedzy, która podpowiada jak postępować dzień po dniu w czasie programu Clean9™. Można znaleźć w niej nie tylko informacje o tym, czy konkretnego dnia możesz zjeść coś dodatkowego, ale również ciekawe, konkretne przepisy na dania czy koktajle, dzięki którym przeprowadzenie programu Forever Clean 9™ będzie raczej przyjemnością. 

Niezwykłą zaletą programu jest również to, że praktycznie każdy może dostosować jego cykl do swojego trybu życia. Wiele osób uważa, że najlepiej rozpocząć dietę C9 w weekend. A to dlatego, że pierwsze dwa dni wiążą się z całkowitym brakiem dodatkowych posiłków, jeśli ktoś miałby być więc wówczas głodny, to lepiej, aby siedział w domu, aniżeli w pracy.

Teoretycznie może się wydawać, że dwa pierwsze dni tego programu powinny być najtrudniejsze. Nie zawsze jest to jednak prawdą. W rzeczywistości okazuje się, że ludzie już w pierwszych dniach zaczynają czuć, że program działa, że aloes ich oczyszcza i zamiast słabo się czuć, zaczynają czuć się o wiele lepiej niż wcześniej. To oczywiste, że w pierwszych dwóch dniach możesz czuć głód. Fakt jest jednak taki, że jeśli głód ten wytrzymasz, to już od 3-4 dnia poczujesz przypływ energii. Niezwykle ważne w ciągu każdego dnia programu jest to, aby pić duże ilości wody. O tym trzeba pamiętać, bo dwa pierwsze dni bez jedzenia można spokojnie wytrzymać.

Życzymy powodzenia i wytrwałości!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pełna wersja strony
Sklep internetowy Shoper.pl