Kod Rabatowy: NOWY5 - Skorzystaj z Rabatu

Wysyłka GRATIS! Darmowa Dostawa już od 150 PLN

E-Mail
Newsletter
Produkt dnia
Forever ARGI+™ | L-arginina
Forever ARGI+™ | L-arginina
289,00 zł
szt.
Kupuj Taniej

Chcesz dołączyć do Forever i kupować produkty Forever taniej o 30% od sugerowanej ceny detalicznej? 

Dołącz do Forever Living jako Klient Zniżkowy (Preferred Customer) i zyskaj stały rabat o wartości 30%.

Jeżeli dołączysz do Forever Living jako Klient Zniżkowy (tzw. Preferred Customer) możesz zyskać stały rabat 30% na wszystkie produkty Forever.

Jak uzyskać rabat 30%? Zarejestruj się poprzez ten LINKa następnie dokonaj zakupu zestawu Touch of Forever Start Your Journey za 1750,00 PLN lub zakupu dowolnych produktów Forever Living o wartości punktowej 2pkt. (2cc) w ciągu jednego lub dwóch następujących po sobie miesięcy, dzięki temu Twój rabat na produkty osiągnie stały poziom 30%!


Uwaga! Zamówienia telefoniczne można składać od razu po rejestracji, po otrzymaniu numeru Klienta Zniżkowego (tzw. Preferred Customer iD), zaczynającego się od liczby 48.


Aby złożyć zamówienie na wybrane produkty, dzwonisz do Forever Living Products Poland pod numer (22) 456 43 54następnie podajesz swój numer Klienta Zniżkowego (tzw. Prefrred Customer ID) i składasz zamówienie. 

Za zamówienie płacisz u kuriera przy odbiorze - kartą płatniczą lub gotówką. Zamówienia można składać w dni powszednie, w godz. 9:00-20:00. Zamówienie złożone do godz. 14:00 otrzymasz kolejnego dnia roboczego.

Już teraz dokonaj rejestracji klikając w ten LINK

(Jeśli masz problemy z rejestracją lub coś wydaje Ci się skomplikowane lub nie jasne, napisz do nas email: info@aloe-forever.pl)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pełna wersja strony
Sklep internetowy od home.pl