Kod Rabatowy: NOWY5 - Skorzystaj z Rabatu

Tylko Oryginalne Produkty Forever

E-Mail
Newsletter
Produkt dnia
Forever ARGI+™ | L-arginina
Forever ARGI+™ | L-arginina

339,00 zł

szt.
Kupuj Taniej

Rejestracja Forever Living - Zostań Dystrybutorem lub Indywidualnym Klientem Zniżkowym

Jeśli dołączysz do Forever Living jako Klient Zniżkowy (tzw. Preferred Customer) możesz zyskać stały rabat o wartości progów 5%, 30% a nawet 48% na wszystkie produkty. Zniżka ma zastosowanie od sugerowanej ceny detalicznej przez producenta.

Jak uzyskać rabat 30%? Zarejestruj się poprzez ten LINKa następnie dokonaj zakupu zestawu Touch of Forever Start Your Journey za 1750,00 PLN lub zakupu dowolnych produktów Forever Living o wartości punktowej 2pkt. (2cc) w ciągu jednego lub dwóch następujących po sobie miesięcy, dzięki temu Twój rabat na produkty osiągnie stały poziom 30%!


Uwaga! Zamówienia telefoniczne można składać od razu po rejestracji, po otrzymaniu numeru Klienta Zniżkowego (tzw. Preferred Customer iD), zaczynającego się od liczby 48.


Aby złożyć zamówienie na wybrane produkty, dzwonisz do Forever Living Products Poland pod numer (22) 456 43 54następnie podajesz swój numer Klienta Zniżkowego (tzw. Prefrred Customer ID) i składasz zamówienie. 

Za zamówienie płacisz u kuriera przy odbiorze - kartą płatniczą lub gotówką. Zamówienia można składać w dni powszednie, w godz. 9:00-20:00. Zamówienie złożone do godz. 14:00 otrzymasz kolejnego dnia roboczego.

Już teraz dokonaj rejestracji klikając w ten LINK
Podczas rejestracji wpisz mój numer dystrybutora 4800000110285, dzięki czemu to ja będę Twoją osobą polecającą.
(Jeśli masz problemy z rejestracją lub coś wydaje Ci się skomplikowane lub nie jasne, napisz email na adres: info@aloe-forever.pl)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pełna wersja strony
Sklep internetowy Shoper.pl