Kod Rabatowy: NOWY5 - Skorzystaj z Rabatu

Tylko Oryginalne Produkty Forever

E-Mail
Newsletter
Produkt dnia
Forever ARGI+™ | L-arginina
Forever ARGI+™ | L-arginina

339,00 zł

szt.

Pięć Produktów Forever Living, Które Musisz Mieć w Swoim Domu

Pięć Produktów Forever Living, Które Musisz Mieć w Swoim Domu

Produkty Forever Living na bazie aloesu znane są na całym świecie. Nie trzeba chyba przekonywać nikogo co do skuteczności działania produktów czy licznych zalet i korzyści wynikających z używania produktów Forever Living. Warto jednak wskazać które produkty są absolutnymi bestsellerami, bez których trudno obyć się na co dzień. Przeczytaj poniższy tekst aby dowiedzieć się które produkty aloesowe Forever są zaliczane do tzw. TOP 5.


1. Aloes do picia Forever - Forever Aloe Vera Gel
Kiedyś występował w słynnym, żółtym baniaczku, aktualnie dostępny w kartonowym, ekologicznym opakowaniu. Forever Aloe Vera Gel czyli sok aloesowy ze zmielonego miąższu rośliny aloe vera, który pochodzu z jej wnętrza. Metoda produkcji aloesu Forever została opatentowanya przez producenta w USA. Aloes Forever do picia jest ręcznie zbierany na plantacjach Dominikany i przetwarzany w ciągu kilku godzin od momentu zbioru, po to aby zachować swoją naturalną świeżość. Firma Forever, czyli The Aloe Vera Company, zrewolucjonizowała sposób i styl, w jaki na aktualnie świecie pije się aloes.

2. Dezodorant Aloe Forever Ever-Shield, który działa długo i skutecznie.
Aloesowy dezodorant Forever, ze względu na swój wyjątkowy skład, nie wywołuje podrażnień skórnych oraz nie plami ubrań. Nie jest również przesadnie perfumowany. Jego subtelny zapach współgra z naturalnym zapachem czystej skóry.
Dezodorant Forever należy do najnowszej generacji kosmetyków pielęgnacyjnych, które nie ingerują w równowagę biologiczną skóry. Miąższ aloesowy użyty jako składnik dezodorantu nie powstrzymuje więc wydzielania potu. Wpływając na mikroflorę skóry w sposób całkowicie naturalny hamuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Dodatkowo Forever dezodorant koi podrażnioną depilacją skórę.

3. Forever Galaretka Aloe Vera Gelly
Jeden z najbardziej znanych produktów Forever Living to galaretka aloesowa Aloe Vera Gelly. Galaretka Forever Aloe Vera Gelly jest chyba najbardziej wszechstronnym produktem spośród całej oferty Forever Living Products. Jej główny składnik to aktywny ekstrakt z rośliny Aloe Vera. Kwintesencja działania aloesu na skórę człowieka zawiera się w tym właśnie produkcie. Jeśli potrzebujesz ukojenia skóry z powodu różnych dolegliwości galaretka Forever Aloe Vera Gelly będzie idealna. Wchłania się, chłodzi i zastyga pod skórą, nie zawiera żadnych substancji oleistych.

4. Minerały Forever Nature Min™ - Tabletki z Minerałami Pochodzenia Naturalnego
Multimineralne kapsułki Forever Nature-Min to pozyskiwany z głębi ziemi montmorylonit, czyli geologiczne złoża osadowe, które przed wiekami były dnem prehistorycznego oceanu. Źródło tych minerałów jest całkowicie wolne od zanieczyszczeń cywilizacyjnych, można je uznać za doskonałe także pod względem chemicznej postaci występujących w nim minerałów. Każda z substancji mineralnych znajdujących się w montmorylonicie jest łatwo przyswajalna i pożytkowana przez organizm człowieka.

5. Dieta C9, czyli Forever Clean 9
Program Forever CLEAN 9 to zestaw produktów suplementacyjnych skomponowany po to aby wesprzeć naturalne siły organizmu do pozbywania się złogów i toksyn. Wszystko po to aby pomóc nam czuć się lżej i mieć więcej energii. Ten 9-dniowy program pomaga wyruszyć w podróż ku szczupłej sylwetce i zdrowiu - z jasno określonym planem suplementacji, przepisami na zdrowe posiłki i koktajle - po to, aby rozpocząć proces zmiany swojego ciała. Forever C9 jako plan oczyszczania został opracowany przez specjalistów Forever i ma za zadanie wspomóc nasze starania w dążeniu do osiągnięcia satysfakcji z własnego wyglądu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pełna wersja strony
Sklep internetowy Shoper.pl