Kod Rabatowy: NOWY5 - Skorzystaj z Rabatu

Tylko Oryginalne Produkty Forever

E-Mail
Newsletter
Produkt dnia
Forever ARGI+™ | L-arginina
Forever ARGI+™ | L-arginina

339,00 zł

szt.

Suplementy Diety - Na co zwrócić uwagę?

Suplementy Diety - Na co zwrócić uwagę?

Suplementy diety to produkty, które cieszą się dużą popularnością, na świecie istnieje ogromna liczba producentów suplementów, tysiące firm i setki tysięcy produktów. Powodem tego, oprócz dużej popularności tego typu produktów, jest to, że przepisy i regulacje prawne związane z suplementami nie są zbytnio restrykcyjne. W związku z tym, kupując suplementy należy być ostrożnym a zakupy dokonywać wyłącznie u sprawdzonych producentów. Na co powinniśmy zwrócić uwagę podczas zakupów suplementów? 

Niekiedy można odnieść wrażenie, że na każdy problem znajdzie się jakiś produkt, który będzie cudownym panaceum. Czy to ból brzucha, zgaga, czy niestrawność - weź tabletkę i sprawa załatwiona. Podstawowymi aspektami, na które należy zwrócić uwagę podczas wyboru suplementu diety jest to czy:

- Jesteś w ciąży lub karmisz piersią – na każdym opakowaniu powinna znajdować się informacja czy dany produkt przeznaczony jest dla kobiet ciężarnych,
- Bierzesz jakieś leki na inne, poważne schorzenie – niektóry suplementy mogą mieć zły wpływ na działanie lekarstw, związanych z innymi, poważnymi dolegliwościami,
- Przed spożyciem suplementu dobrze jest skonsultować się z lekarzem – jeśli otrzymasz informację od niego, że nie ma przeciwwskazań, możesz zażywać ten produkt.

Uznani producenci suplementów diety
Zanim wybierzesz produkt, sprawdź miejsce pochodzenia produktu oraz nazwę producenta. Te produkty, które są najlepsze na rynku, są zazwyczaj w sprzedaży od długiego czasu. Wytwarzane są przez firmy, które funkcjonują na rynku bardzo długo. Przykład takiego producenta to firma Forever Living Products, która istnieje na rynku ponad 30 lat. Produkty od takich producentów są wysokiej jakości a ich działania zwykle jest sprawdzone i przetestowane. Ceny produktów od takich producentów jak Forever są zazwyczaj wyższe, gdyż firmy tego typu, przykładają dużą uwagę do badań i certyfikatów, a to przeważnie wiąże się z większymi kosztami.

Sklepy z suplementami diety - wybieraj sprawdzone
Czy suplementy kupuje w sklepie internetowym, czy też w stacjonarnym, ważne jest to aby produkty były przechowywane zgodnie z zaleceniami producenta. Zarówno wilgotność, jak i nasłonecznienie miejsca przechowywanie, mają wpływ na zawartość produktu.
 
Skład na etykiecie
Na etykiecie produktu powinny znajdować się dokładne informacje na temat składu suplementu, zalecanym sposobie spożywania oraz środków ostrożności.  Warto też sprawdzić, czy wymieniony jest tam producent produkty i przede wszystkim data przydatności do spożycia.

Dodatkowe informacje
Zanim złożysz zamówienie w sklepie internetowym, poszukaj dokładnych informacji na temat danego produktu, możesz też poczytać opinie innych konsumentów. Należy też sprawdzić stronę internetową firmy, która jest producentem danego suplementu oraz poszukać informacji na temat składników, oraz sprawdzić, czy nie zagrażają one Twojemu zdrowiu, są bezpieczne dla kobiet w ciąży czy dzieci..

Suplementy diety zazwyczaj są bardzo pomocne w uzupełnianiu braków mineralnych i witaminowych, wpływają na poprawę trawienia czy uśmierzają ból. Warto jednak mieć na uwadze, że właściwy wybór produktu może zaoszczędzić nie tylko środki finansowe, ale niekiedy i zdrowie.

Sprawdzone produkty (kosmetyki, dezodoranty, napoje aloesowe oraz suplementy diety na bazie aloesu) znajdziesz w naszym sklepie Forever pod adresem https://aloe-forever.pl
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pełna wersja strony
Sklep internetowy Shoper.pl