Kod Rabatowy: NOWY5 - Skorzystaj z Rabatu

Tylko Oryginalne Produkty Forever

E-Mail
Newsletter
Produkt dnia
Forever ARGI+™ | L-arginina
Forever ARGI+™ | L-arginina

339,00 zł

szt.

Minerały FOREVER Nature Min™

Minerały FOREVER Nature Min

Minerały, zbiór makro i mikroelementów, stanowią związki organiczne niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Makroelementy i mikroelementy wspomagają rozwój, zdolność do reprodukcji oraz ogólne zdrowie.

W przypadku organizmów roślinnych i zwierzęcych składniki mineralne to te, które po spaleniu mają postać popiołu. Makroelementy i mikroelementy to około 4% masy ciała. Z 46 składników mineralnych aż 30 to pierwiastki niezbędne do życia. Organizm ludzki nie ma możliwości ich sam wytworzyć, dlatego każdy musi przyjmować je z pożywieniem lub suplementować.


Jeden z produktów Forever, Forever Nature Min™ (tabletki mineralne z montmorylonitu), powstał, aby niwelować skutki nieodpowiedniej diety. Forever Nature-Min™ zawierają pierwiastki śladowe pochodzące z geologicznych złóż osadowych dna oceanu całkowicie pozbawionych zanieczyszczeń cywilizacyjnych. Skład złóż montmorylonitu uwarunkowany był osiadającymi się na dnie oceanu resztkami fauny i flory morskiej. Forever Nature Min™ to Naturalne źródło minerałów w bardzo łatwo przyswajalnej postaci oraz w niemalże idealnych proporcjach. Tabletki wielomineralne Forever Nature-Min™ są niemalże niezbędne dla wzmocnienia organizmu. Dostępne są w naszym Sklepie Aloe Forever.

Forever Nature-Min™ dostępne w naszym sklepie Forever zawierają między innymi takie składniki jakżelazo, wapń, magnez, cynk.selen czy miedź.

Minerały Forever Nature-Min do nabycia w naszym Sklepie Aloe Forever - Nature Min

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pełna wersja strony
Sklep internetowy Shoper.pl