Kod Rabatowy: NOWY5 - Skorzystaj z Rabatu

Tylko Oryginalne Produkty Forever

E-Mail
Newsletter
Produkt dnia
Forever ARGI+™ | L-arginina
Forever ARGI+™ | L-arginina

339,00 zł

szt.

Firma Forever Living Products

O firmie Forever Living Products

Firma Forever Living Products to firma założona na przełomie lat 70-80. Pomysłodawca, Rex Maughan, zaprosił członków przyszłej firmy na spotkanie w Tempe (Arizona), na którym przedstawił plan na przyszłość. W założeniu firma Forever miała wytwarzać produkty wspierające samopoczucie i zdrowie. Chciał aby produktów nie trzeba było specjalnie reklamować. Produkty i firma Forever miały mówić same za siebie, ludzie mieli je wypróbować i swoimi pozytywnymi opiniami dzielić się z innymi.

Przejdź do sklepu Forever Living Products i zobacz ofertę produktów aloesowych - Sklep Forever


Forever oficjalnie powstało w 1978 roku. W owych czasach jedynym kapitałem, jaki posiadała firma był kapitał ludzki - konkretnie ich chęć i zapał do pracy. Aktualnie Forever Living jest jednym z najbogatszych przedsiębiorstw w swojej kategorii, wytwarzającym setki produktów, które oferowane są przez sieci dystrybucji bezpośredniej na całym świecie. Na podstawie wieloletniego doświadczenia, innowacyjne pomysły, solidne wartości i wyjątkowe standardy kontroli jakości, Forever Living Products prze ku coraz to nowym celom wytyczanym przez szefostwo firmy, tak aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Tworząc markę Forever, założyciel Rex Maughan nie chciał opierać się na zewnętrznych podwykonawcach. Czuł, że jeśli chce zaoferować unikalną jakość produktów swojej firmy, potrzebuje tzw. pionowej integracji, czyli firmy z własnymi plantacjami aloesu, zakładami wytwórczymi i magazynami. Ówczesna wizja Rexa po dziś dzień umożliwia Forever kontrolę jakości i kosztów na każdym etapie. To dlatego Forever może koncentrować się na tym, co najbardziej istotne: jakości, innowacyjności i produkcie.Zobacz film o Forever Living Products i procesie powstawania produktów

 

Forever jest właścicielem własnych plantacji aloesowych, zakładów produkcyjnych i magazynów, dzięki czemu może kontrolować jakość i koszty na każdym etapie – począwszy od surowców, a kończąc na produkcie końcowym.

W obecnych czasach poprzez tzw. Forever Business Owners, czyli ludzi związanych z firmą Forever, w ponad 160 krajach, Forever Living Products pomaga wieść zdrowsze, szczęśliwsze życie. Biura Forever znajdują się aktualnie w niemalże każdym kraju świata.

Pasja i zaangażowanie założyciela Forever Rexa Maughana ukierunkowana na zdrowie i wysokiej jakości produkty aloesowe i zainspirowała go do założenia w 1978 roku marki Forever. Przywództwo nikomu nieznanego absolwenta Uniwersytetu Stanu Arizona, z dyplomem w biznesie, o ponad 40-letnim, praktycznym doświadczeniu sprawiły, że z prostego planu przedstawionego najbliższej rodzinie i przyjaciołom w arizońskim Tempe, Forever Living Products rozwinęło się w międzynarodowe przedsiębiorstwo, wzbogacające życie milionów ludzi na całym świecie.

Dziś, efekty mówią same za siebie, a Rex pomimo podeszłego wieku nadal przewodzi firmie, która jest niepodobna do żadnej innej na ziemi – firmie, która zmienia życie poprzez niesamowite produkty, stabilny model biznesowy, międzynarodową szansę rozwoju i działalność charytatywną. Projekt Forever Giving został stworzony w 2009 r., by umożliwić klientom i Forever Business Owners finansowe wspieranie globalnej poprawy sytuacji najuboższych. Fundacja nawiązuje współpracę z organizacjami charytatywnymi na całym świecie, po to aby walczyć z ubóstwem, głodem i brakiem dostępu do opieki medycznej dzieci. Wspiera również wysiłki związane z niwelowaniem skutków naturalnych kataklizmów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pełna wersja strony
Sklep internetowy Shoper.pl