Kod Rabatowy: NOWY5 - Skorzystaj z Rabatu

Tylko Oryginalne Produkty Forever

E-Mail
Newsletter
Produkt dnia
Forever ARGI+™ | L-arginina
Forever ARGI+™ | L-arginina

339,00 zł

szt.

Forever Aloes do picia

Forever Aloes do picia

Aloes od firmy Forever (Forever Aloes) dotychczas występował w słynnym żółtym, plastikowym baniaku. W połowie 2018r. producent Forever Living Products zmienił opakowania Forever Aloe Vera Gel na opakowania kartonowe, wykorzystując do tego technologię pakowania Tetrapak, dzięki czemu można było zastosować szereg ulepszeń i innowacji w samym produkcie - soku aloesowym do picia.

Opakowanie kartonowe Tetra Pak jest wytwarzane w całości z materiałów, które można poddać recyklingowi. Zastosowanie rozwiązania Tetra Pak, pozwala cieszyć się prawdziwym, świeżym smakiem soku aloesowego oraz wszystkimi jego zaletami, bez sztucznych dodatków, które mogłyby wpływać niekorzystnie. Forever Aloes jest produkowany wg procesu aseptycznego, dzięki czemu w jego składzie nie występują żadne konserwanty a dodatkowo zawiera aż 99,7% czystego soku z miąższu liści Aloe Vera. Forever aloes jest ponadto poddawany surowej kontroli jakości na taśmach produkcyjnych Forever Living Products, co niemalże gwarantuje najwyższą jakość produktu. 


Forever aloes do picia występuje w trzech wersjach:

Forever Aloe Vera Gel - czysty miąższ aloesowy, 99,7% ekstraktu z aloesu, bez dodatku konserwantów i sztucznych słodzików
Forever Aloe Peaches - aloes do picia brzoskwiniowy, który dodatkowo jest wzbogacony witaminą C
Forever Aloe Berry Nectar - aloes do picia o smaku żurawinowym z dodatkiem jabłek, zawiera 90,7% miąższu aloesowego.

Każdy z tych produktów jest dostępny w naszym sklepie Aloe Forever. Zapraszamy do zakupu.

Roślina Aloe Vera

Skład rośliny Aloe Vera jest perfekcyjny. Skład aloesu sprzyja wyjątkowo wszechstronnemu działaniu na organizm człowieka, tym bardziej że w przypadku rośliny Aloe Vera, mamy czynienia z działaniem synergetycznym.


Największa plantacja aloesu Forever znajduje się na Dominikanie i zajmuje powierzchnię 6500 akrów. Jest to największa plantacja tego typu na świecie. Doskonałe proporcje gleby i opadów deszczu zapewniają najwyższą jakość aloesu Forever. Na plantacji w Dominikanie rośnie ponad 30 milionów krzewów aloesu a każdego tygodnia zbierane jest około pół miliona kilogramów aloesu Forever. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pełna wersja strony
Sklep internetowy Shoper.pl