Kupuj Taniej

Chcesz dołączyć do Forever i otrzymać stały rabat 15% na zakupy produktów Forever Living Products?Dołącz Forever Living - zarejestruj się u producenta wypełniając formularz rejestracji i zyskaj możliwość zamawiania produktów bezpośrednio w sklepie Forever Living Products Poland. Wypełnij formularz rejestracji klikając w ten LINK

Dzięki rejestracji otrzymasz status Forever Business Owner (FBO) oraz swój indywidualny numer (tzw. FBO ID) a wybrane produkty zamówisz telefonicznie lub poprzez sklep internetowy Forever Living Products Poland.

Uwaga! Zamówienia telefoniczne można składać tuż po rejestracji, po otrzymaniu numeru FBO ID, zaczynającego się od liczby 48.


Już podczas pierwszego zamówienia otrzymasz zniżkę 15% na zakupy. Minimalna wartość zamówienia to 250zł po uwzględnieniu 15% rabatu.

Aby złożyć zamówienie na wybrane produkty, dzwonisz do Forever Living Products Poland pod numer (22) 456 43 54, następnie podajesz swój numer klienta (tzw. FBO ID) i składasz zamówienie. 
Za zamówienie płacisz u kuriera przy odbiorze - kartą płatniczą lub gotówką. Zamówienia można składać w dni powszednie, w godz. 9:00-20:00. Zamówienie złożone do godz. 13:00 otrzymasz kolejnego dnia roboczego.

Już teraz dokonaj rejestracji klikając w ten LINK

Dane FBO:
Jacek Adamczyk
ID: 480000110285
(w lewym górnym rogu strony rejestracji jest możliwość zmiany języka na język polski, w razie problemów skontaktuj się z nami)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pełna wersja strony

Sklep internetowy od home.pl